C&A dámská móda

Yessica - Móda pro ženu dneška Yessica u C&A je módou pro ženy mladé věkem i myslí. Kolekce Yessica jsou nezávislé a vysloveně ženské. Značka Yessica vyjadřuje sebedůvěru a svěžest. Jedná se přitom o kombinaci aktuálního módního stylu s nenucenou nákupní atmosférou. Není divu, že všechny moderní ženy říkají na Yessicu ANO!

Yessica pure - Nadčasový styl v top-aktuálním designu Exkluzivní značka C&A Yessica pure se vyznačuje jasnými liniemi, vysokou kvalitou a ženskostí. Cílovou skupinou je lifestylově orientovaná žena z byznysu se smyslem pro módní trendy vyznávající moderní styl, která umí docenit kvalitu materiálu.

Your Sixth Sense - Kvalita v klasické eleganci Nejvytříbenější kvalita v klasickém stylu - to nabízí C&A elegantní ženě. Velmi dobré zpracování a decentní exkluzivita jsou vlastnosti kolekce Your Sixth Sense. Your Sixth Sense je vždy vkusná, elegantní, nositelná a přiměřená pro řadu příležitostí. Your Sixth Sense byla navržena jako výraz klasické individuality a není nikdy vtíravá nebo křiklavá.

Canda - Značka Vaší důvěry. A jeho. Žádná jiná značka neodráží tradiční hodnoty C&A tak dobře jako Canda, typická domácí značka C&A. Canda nabízí kompletní sortiment kvalitního oblečení pro ženy a muže za atraktivní ceny. Canda ztělesňuje pohodlnou a účelnou módu pro každý den, se kterou budete vždy trendy. Na značku Canda se můžete spolehnout.

Clockhouse - Přesně Tvůj styl. Každý den jiná, nepřehlédnutelná a nová. Kolekce Clockhouse od C&A je mladá móda pro teenagery a mladé lidi mezi 18 a 25 lety. Do klubů, pro volný čas nebo jen pro zábavu - Clockhouse nabízí autentické styly se zárukou street věryhodnosti. Kolekce Clockhouse se stále nechává ovlivňovat nejnovějšími módními trendy. Jako taková vnese svěžest do Tvého šatníku - a to za ceny, které Tě potěší.


Rodeo Sport Takto bude každý při sportu vypadat skvěle. Značka sportovního oblečení u C&A pro všechny. Rodeo nabízí atraktivní paletu funkčního a módního oblečení pro aktivní sportovce a pro volný čas. Rodeo je zábava a móda v jednom.

Partneři

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde