C&A

C&A stejně jako ostatní prodejci oblečení, vydává každé roční období svůj vlastní C&A katalog. Tento katalog neobdržíte do svých poštovních schránek a musíte si jej vyzvednout při nákupu v některé z prodejen. Avšak připravili jsme pro Vás C&A katalog v online elektronické podobě zde na webu C&A.cz. Máte možnost si na obrazovce vašeho monitoru zobrazit celou aktuální nabídku pro ženy, muže i teenagery. Katalog se vztahuje na všechny prodejny (C&A Mladá Boleslav, Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Ústí nad Labem a mnoho dalších) a nabídka je i včetně slev platná v každé z těchto prodejen. To platí i o dalších akcích. Díky velice příznivým cenám a kvalitní nabídce si jistě vyberete a dáte tak přednost ostatním prodejcům oblečení.

Obsah katalogu

C&A katalog, jehož aktuální nabídka se vztahuje k sezoně 2013 nabízí širokou nabídku sortimentu zvláště zimního oblečení a doplňků. Velký výběr zimních kabátů a bund, mnoho druhů a barev doplňků jako jsou šály, rukavice, čepice a mnohé další. Součástí jsou samozřejmě i zimní boty. Vedle těchto společenských a sportovních oděvů pro každodenní použití, označovaných často jako ,,moderní městská móda,, naleznete i nevšední modely od profesionálních návrhářů z německé dílny C&A. Móda pro dámy, móda pro pány a také móda pro mladší i starší teenagery, to vše naleznete pohromadě na několika stranách katalogu, jež naleznete na každé prodejně a také po kliknutí v levém menu na C&A katalog. C&A opět použilo velmi kvalitní materiály a slušivé střihy.

C&A aktuální leták

Stejně jako ostatní prodejci vydává C&A aktuální leták s atuální nabídkou pro nadcházející měsíc. Leták můžete nalézt na každé prodejně a online v elektronické podobě i na webu www.C&A.cz.

Partneři

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde