C&A pánská móda

Angelo Litrico

Móda, kterou muž prostě rád nosí. Angelo Litrico pro C&A nabízí širokou paletu moderní a městské módy pro muže dneška s velmi příznivým poměrem cena/výkon. Široký sortiment volnočasového oblečení, ve kterém muž může pohodlně strávit den. Kolekce odráží nejnovější módní trendy a nabízí nejvyšší komfort nošení pro moderního muže dneška.

Westbury

Klasický krok od muže k džentlmenovi. Westbury – atraktivní a kvalitní značka oblečení pro klasického džentlmena. Kolekce Westbury nabízí vynikající poměr cena/výkon a vyznačuje se kvalitními, náročně zpracovanými látkami, rafinovanými detaily, funkčností a elegancí. Westbury pro C&A nabízí módu pro náročného muže dneška vhodnou pro obchodní schůzky stejně jako pro volný čas.

Canda

Značka Vaší důvěry. A jeho. Žádná jiná značka neodráží tradiční hodnoty C&A tak dobře jako Canda, typická domácí značka C&A. Canda nabízí kompletní sortiment kvalitního oblečení pro ženy a muže za atraktivní ceny. Canda ztělesňuje pohodlnou a účelnou módu pro každý den, se kterou budete vždy trendy. Na značku Canda se můžete spolehnout.

Rodeo Sport

Takto bude každý při sportu vypadat skvěle. Značka sportovního oblečení u C&A pro všechny. Rodeo nabízí atraktivní paletu funkčního a módního oblečení pro aktivní sportovce a pro volný čas. Rodeo je zábava a móda v jednom.

Clockhouse

Přesně Tvůj styl. Každý den jiná, nepřehlédnutelná a nová. Kolekce Clockhouse od C&A je mladá móda pro teenagery a mladé lidi mezi 18 a 25 lety. Do klubů, pro volný čas nebo jen pro zábavu - Clockhouse nabízí autentické styly se zárukou street věryhodnosti. Kolekce Clockhouse se stále nechává ovlivňovat nejnovějšími módními trendy. Jako taková vnese svěžest do Tvého šatníku - a to za ceny, které Tě potěší.

Partneři

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich